Якщо ви й досі витрачаєте багато часу на миття посуду, зверніть увагу на ці поради. Розповідаємо, як кмітливі господині знаходять рішення для таких надокучливих побутових справ.
Миття посуду – це та ще справа, що забирає чимало часу і сил, особливо коли після вечері лишається ціла гора тарілок. І замість того, щоб провести час із користю для себе, господині натирають каструлі й тарілки до блиску. Але є кілька простих порад, які допоможуть зробити цей процес набагато швидшим і легшим.
По-перше, важливо починати миття посуду одразу після трапези, поки залишки соусу чи гарніру не встигли засохнути на тарілках. Якщо ж тарілки вже сухі, краще перед миттям трохи змочити їх гарячою водою з миючим засобом, щоб залишки їжі легше відходили. Це допоможе вдвічі швидше все відмити, не витрачаючи час на тертя.
Не забувайте, що правильна організація миття посуду також може суттєво скоротити час. Розпочніть з найбільших предметів – каструль, сковорідок – і закінчуйте меншими, такими як тарілки, виделки, піали та чашки. Це дозволить вам не переривати процес і швидше все зробити.
Ще одна порада – завжди використовуйте якісні губки. Якщо ви звикли купувати найдешевші, вони не будуть виконувати свою функцію на всі 100%, адже не будуть утримувати потрібну кількість миючого засобу, а жорстка сторона дуже швидко втратить свою властивість відмивати стійкі забруднення.
І, звісно, важливо мати хороший засіб для миття посуду, який ефективно очищає і не залишає після себе мильних розводів, щоб не витрачати час на перемивання посуду. А щоб підсилити дію мийного засобу, господині додають в процесі трохи соди, особливо на жирні підноси та сковорідки. Так бруд зникає набагато швидше й легше.
З такими простими порадами миття посуду стане швидким і легким процесом, а час, який ви зазвичай витрачали на нього, можна буде використати на інші важливі справи чи на відпочинок. Користуйтеся із задоволенням!