Щоб взимку сушіння речей стало комфортним, потрібно проявити трохи фантазії та кмітливості. Розповідаємо, як досвідчені господині сушать білизну так, що немає ані запаху, ані підвищеної вологості.
З настанням холодної пори року сушка одягу та постільної білизни може стати справжнім викликом навіть для досвідчених господинь. Взимку речі залишаються вологими набагато довше, що створює зайву вологість у квартирі та навіть ризик появи неприємного запаху і на одязі, і в кімнаті. Але не поспішайте розставляти обігрівачі біля сушарки, та витрачати купу грошей на рахунки за електроенергію.
Перший секрет – розвішувати одяг після прання не на сушарку чи мотузку, а на звичайні вішаки для одягу. Розвішуючи речі таким чином, ви створюєте простір між ними, що забезпечує краще провітрювання. Одяг не контактує з іншими речами, а це означає, що волога буде швидше випаровуватися. До того ж речі залишаються в гарному стані, адже після висихання вони майже не зімʼяті, що значно економить ваш час на прасування.
Щодо постільної білизни, її краще розвішувати на звичайну сушарку одним шаром. Велика площа тканини забезпечує рівномірне висихання. Проте дуже важливо, щоб у кімнаті, де ви розвісили білизну, було достатньо повітря. Для цього відкрийте вікна, щоб зайва волога виходила назовні. Це допоможе уникнути конденсації, яка може сприяти утворенню грибка чи появі затхлого запаху у кімнаті.
Не забувайте також про те, що в машинці є різні режими вітжиму. Взимку краще використовувати максимальний режим, тобто максимальну кількість обертів, щоб по закінченню циклу прання речі були мінімально вологими. Та не забувайте про делікатні тканини, така сушка їм не підійде.
Щоб цей спосіб був максимально ефективним, сушити одяг і білизну слід у кімнаті, де ви не проводите багато часу. Такий метод дозволить підтримувати комфортну атмосферу в оселі і не створюватиме зайвого дискомфорту для домочадців. Тепер ваші речі будуть сохнути набагато швидше, а вам не потрібно буде витрачати купу часу на прасування. Користуйтеся!