Технології

Як правильно прати спідню білизну, щоб уникнути інфекцій

Секрети чистоти для вашого здоров'я.

Як правильно прати спідню білизну, щоб уникнути інфекцій

Експерти з гігієни наполегливо не рекомендують прати трусики разом з кухонними рушниками та іншими речами загального користування, інформує Ukr.Media.

Немає нічого важливішого за гігієну. З дитинства нас вчать мити руки перед їжею, не пхати брудні пальці до рота, щотижня міняти постільну білизну і кидати речі до прання після того, як вони були один раз надіті. Але експерти з гігієни заявили, що цього мало.

Не варто забувати й про чистоту спідньої білизни, яку, за словами доктора, не можна прати менше ніж при 60 градусах, тому що в іншому випадку більшість бактерій залишаються на тканині й можуть завдати шкоди вашому організму.

Не кладіть спідню білизну з кухонними рушниками на короткі прання при низьких температурах, оскільки забруднення з трусиків можуть перекочувати на інші речі, і навряд чи ви б цього хотіли.

У цій думці їх підтримали імунологи, які підкреслили, що навіть 60 градусів може бути недостатньо для знищення всіх бактерій. Однак, якщо спідня білизна не витримає високих температур, то достатньо додати засіб, що дезінфікує для прання в машинку, щоб уникнути різних неприємностей.

Попри те, що суворих правил немає, все ж слід прати джинси тільки після 4-5 носінь, бюстгальтер — після 2-3, а піжаму — двічі на тиждень, щоб не накопичувати на тканинах піт і відмираючий епідерміс, допомагаючи тим самим бактеріям розмножуватися.

Дріжджі та бактерії розмножуються в нейлоні, що може викликати вугровий висип, подразнення шкіри, сечові та грибкові інфекції, додали фахівці, нагадуючи про необхідність полоскати колготки щодня.

Також може бути цікавим