Краса

Хитрощі використання косметичних засобів, щоб поліпшити регенерацію шкіри вночі та виглядати відпочилою вранці

Секретний хід для сяйва обличчя та розгладження зморшок.

Хитрощі використання косметичних засобів, щоб поліпшити регенерацію шкіри вночі та виглядати відпочилою вранці

Поки ми спимо, організм вмикає режим регенерації, і в нашій шкірі запускається безліч процесів. Розповідаємо, як їх прискорити та посилити за допомогою косметичних засобів, інформує Ukr.Media.

Що відбувається

Всі ми знаємо, що нічний час — період відновлення нашої шкіри. Але що саме відбувається з нею, поки ми готуємося до сну і бачимо сни?

Приблизно з 21:00 до 23:00 знижується бар'єрна функція шкіри та скорочується виділення шкірного сала. Це відповідний момент для вечірніх б'юті-процедур: епідерміс, наче губка, вбирає всі поживні речовини та вітамінні комплекси.

Активне оновлення шкіри відбувається з 23:00 до 6:00, причому його пік припадає на час до опівночі. Тому так важливо засинати не пізніше одинадцятої, щоб організм міг відновлюватися по максимуму. На щастя, раннє укладання спати є не єдиним способом розкрити потенціал регенерації шкіри. Крім дотримання режиму сну, ми можемо допомогти їй за допомогою косметичних засобів.

На допомогу

У нічний час відбувається активний поділ клітин, підвищується синтез колагену, прискорюється мікроциркуляція. Поряд з позитивними моментами, є й негативні: через природне зниження вироблення себуму, в нічний час шкіра може зневоднюватися. Саме тому нічні засоби роблять більш насиченими та поживними, ніж денні.

Деякий час тому косметологи говорили, що перед сном достатньо очищати шкіру, тонізувати, наносити сироватку і нічний крем. Але з винаходом насичених нічних масок, їх позиція змінилася: якщо шкіра виглядає тьмяною, схильна до зневоднення і гіперпігментації, б'юті-експерти рекомендують раз на тиждень замінювати крем на незмивну маску. Вранці після такої процедури вирівнюється тон обличчя, підвищується пружність, і ви виглядаєте більш відпочилою, ніж після звичайного крему.

Велика різниця

На перший погляд, різниця між нічними маскою і кремом не здається очевидною. Обидва типи продукту обіцяють вирішити нагальні проблеми шкіри: наповнити вологою, розгладити зморшки, зміцнити захисний бар'єр.

Однак ефект від маски помітний відразу (тобто наступного ранку), в той час, як крем працює поступово, його дія накопичувальна. Склад у маски більш насичений, а активні компоненти додані в більшій концентрації.

Так само як і крем, нічну маску вибирають, виходячи з потреб і типу шкіри: для жирної й проблемної підійдуть засоби з гелевою текстурою, для нормальної й комбінованої — кремові, для сухої — густі маски-бальзами. Щоб не "перегодувати" епідерміс і не порушити природні механізми його роботи, нічні маски не варто використовувати щовечора: одного-двох разів на тиждень цілком достатньо.

Хитрий хід

Якщо нічна маска поки не куплена, а стан шкіри не дуже радує, можна скористатися наступним лайфхаком: нанести нічний крем щільним шаром, як маску, дати вбратися 15 хвилин і промокнути надлишки серветкою. Крім того, замість нічної маски може підійти й просто зволожувальна маска, що не потребує змивання.

Також може бути цікавим